–19%Блок живлення до клапана керування Clack WS
- В наявності
- Код: 0125
1 850 ₴
1 499 ₴
- +380 (99) 185-35-73
Блок живлення до клапана керування Clack WS
Блок живлення до клапана керування Clack WS призначений для підключення автоматичного клапана Clack до електромережі та забезпечення стабільної роботи електронного керування. Використовується для клапанів серії Clack WS і забезпечує необхідне живлення для виконання запрограмованих режимів роботи системи.
Комплектуюча підходить для заміни пошкодженого або несправного адаптера живлення. Завдяки правильним параметрам вихідної напруги блок забезпечує коректну роботу плати керування, дисплея та механізму клапана під час експлуатації систем очищення та пом’якшення води.
Переваги:
- сумісність із керуючими клапанами Clack WS;
- стабільна подача живлення на електроніку клапана;
- просте підключення завдяки стандартному 4-контактному роз’єму;
- підходить для заміни штатного блока живлення;
- компактна конструкція та надійна робота.
Характеристики:
- Виробник: Clack;
- Тип: блок живлення для керуючого клапана;
- Вхідна напруга: 220 В;
- Вихідна напруга: 12 В;
- Частота: 50 Гц;
- Сила струму: 500 мА;
- Потужність: 6 ВА;
- Роз’єм: 4 контакти з перемичкою на середніх контактах.
Блок живлення Clack WS — необхідна комплектуюча для відновлення роботи автоматичного клапана та підтримання стабільного функціонування системи водопідготовки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Clack |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектующего | блок живлення |
- Ціна: 1 499 ₴




