Фільтр-пристрій для усунення заліза з води ECOSOFT FPC 1252 CT
Автоматична система знезалізнення води ECOSOFT FPC 1252 CT призначена для очищення води від розчиненого заліза та сірководню. Фільтр оптимально підходить для приватних будинків, квартир, дач та інших об’єктів із невеликим або середнім водоспоживанням.
Система допомагає усунути основні проблеми свердловинної води: металевий запах і присмак, жовтий колір, плями на сантехніці, відкладення у трубах та негативний вплив заліза на побутову техніку.
ECOSOFT FPC 1252 CT ефективно очищає воду від:
- розчиненого заліза — до 3 мг/л;
- сірководню — до 5 балів.
У системі використовується фільтруючий матеріал CENTAUR — спеціальне завантаження на основі активованого вугілля, яке забезпечує ефективне видалення заліза та сірководню. Під час проходження води через шар завантаження забруднення затримуються, після чого видаляються під час автоматичної регенерації.
Фільтр обладнаний автоматичним керуючим клапаном Clack CT (США), який контролює процеси фільтрації та промивки. Система працює в автоматичному режимі та не потребує постійного контролю користувача.
Переваги системи:
- ефективне видалення заліза та сірководню з води;
- покращення кольору, запаху та смаку води;
- автоматична регенерація без щоденного втручання;
- надійний керуючий клапан Clack CT;
- компактні розміри для зручного монтажу;
- невеликі витрати на обслуговування;
- захист сантехніки, трубопроводів та побутової техніки від забруднень.
Принцип роботи:
Вода проходить через фільтруюче завантаження CENTAUR, де затримуються сполуки заліза та сірководень. Після накопичення забруднень система автоматично запускає цикл регенерації — очищення фільтруючого матеріалу шляхом промивки. Після завершення циклу фільтр готовий до подальшої роботи.
Рекомендоване застосування:
Система розрахована на невеликі квартири, будинки та дачі з постійною кількістю користувачів до 4 осіб.
Комплектація системи:
- корпус фільтра 12×52" з корозійностійкого високоміцного пластику;
- автоматичний керуючий клапан Clack CT;
- дренажно-розподільча система;
- фільтруюче завантаження CENTAUR — 60 л (30 кг).
Технічні характеристики:
- Тип системи: автоматичний фільтр знезалізнення води;
- Модель: ECOSOFT FPC 1252 CT;
- Фільтруючий матеріал: CENTAUR;
- Видалення заліза: до 3 мг/л;
- Видалення сірководню: до 5 балів;
- Продуктивність: 0,7–1,0 м³/год;
- Об’єм завантаження: 60 л (30 кг);
- Робочий тиск: 2–6 атм;
- Підключення: 1";
- Підключення каналізації: 3/4";
- Електроживлення: 220 В / 50 Гц;
- Потужність: 30 Вт;
- Температура води: 4–30 °C;
- Тривалість регенерації: 15–30 хв;
- Витрата води на регенерацію: 0,5–0,9 м³.
ECOSOFT FPC 1252 CT — компактна автоматична система для очищення води від заліза та сірководню, яка забезпечує стабільну якість води та комфортну експлуатацію без складного обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура води на вході | 30 |
- Ціна: 45 629 ₴

